Nejčastější dotazy

Za ako dlho a akým spôsobom dostanem objednaný tovar?

Ak je tovar skladom tak spravidla do 2- 3 pracovných dní kuriérskou firmou DPD. Po odoslaní Vám príde e-mail a sms s dňom a približným časom doručenia, a kontaktom na vodiča.

Máte produkt určite skladom, keď je uvedená u produktu dostupnosť: skladom?

Áno, systém je prepojený s aktuálnymi skladovými zásobami

Koľko je cena za poštovné?

Cena je premenlivá v závislosti na kurze meny, uvidíte ju pri objednávaní tovaru (ešte pred záväznou objednávkou). Každopádne tento náš systém doručovania umožňuje dať maximálne nízku cenu. Cena je nižšia ako u iných českých obchodníkov, ktorí zasielajú Českou poštou alebo iným dopravcom. Presnú cenu uvidíte u každého tovaru.

Môžem u vás platiť platobnou kartou?

Áno. Akúkoľvek bežne známou značkou. Platby prebiehajú cez terminál GoPay ktorý je najpoužívanejší u internetových obchodov.

Chcem urobiť veľkú objednávku, poskytnete zľavu?

Áno po dohovore. Pri min. objednávke 750,- Eur

Čo keď budem mať problém a tovar bude potrebné reklamovať?

Pred odoslaním vyplníte reklamačný formulár. Ak ste si istí že nefunguje len určitý diel pri výrobku, po dohovore možno zaslať len tento diel a my Vám ho vymeníme alebo opravíme. Závadu alebo akýkoľvek iný problém vyriešime najčastejšie do 14 dní od Vášho zaslania späť (zákonná lehota je 30 dní)

Stratil som paragon (faktúru), môžem aj tak tovar reklamovať?

Áno. Stačí len uviesť meno na ktoré bol tovar expedovaný, prípadne číslo objednávky.

Tovar mi nevyhovuje, môžem ho vrátiť?

Áno. U nás dokonca až do 30 dní od doručenia, viac info v obchodných podmienkach

Doručujete aj do zahraničia mimo Českú a Slovenskú republiku?

Áno, v prípade záujmu je nutné nás najprv kontaktovať, aby sme spočítali presnú sumu za doručenie. Doba doručenia po Európe spravidla 2-3 pracovné dni. Platí čím väčšia vzdialenosť tým vyššia čiastka za doručenie.

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací