ČLÁNKY K TOVARUVýber hudobného nástroja pre Vaše dieťa

V tomto článku sme si pre vás pripravili niekoľko rád, ako vybrať pre dieťa ten správny hudobný nástroj, ktorý ho bude baviť. Než začnete vyberať konkrétny hudobný nástroj pre vaše dieťa, je potrebné si uvedomiť jeho vyspelosť

Zobraziť celý text

Veľkosti gitár

V tomto článku vám poradíme akú veľkosť gitary vybrať pre vaše deti, aby im čo najviac vyhovovala, pohodlne sa im u nej sedelo a čo najlepšie na ňu hralo.

Zobraziť celý text

RC modely a všetko o nich

RC modely sú veľmi populárne hračky ako pre deti, tak aj pre dospelých. Jedná sa o modely rôznych dopravných prostriedkov, ktoré je možné ovládať na diaľku (preto sa často označujú ako RC modely - Remote Control alebo ak akronym RC je totiž anglická skratka pre diaľkové ovládanie). Môže sa jednať o diaľkovo ovládané autá, motorky, lietadlá, vrtuľníky, lode, rakety alebo napríklad aj o ponorky. Všetky modely majú (až na výnimky) svoj vlastný pohon a je možné s nimi robiť to, čo s ich reálnymi predlohami. A niekedy s nimi môžete vykonávať aj to, čo ich reálne predlohy v skutočnosti nedokážu. RC modelov existuje veľké množstvo. Vybrať vhodný model tak nie je úplne ľahké. V nasledujúcom texte vám vysvetlíme, čo to RC modely sú, ako sa delia a poradíme vám, na aké parametre sa máte pri ich kúpe zamerať.

Zobraziť celý text

detské stolčeky a stoličky od obchod-detom.sk

Detský stolík a tabule sa môžu stať tým najlepším darčekom

Zobraziť celý text

Ako vybrať kufre

Kvalitná cestovná batožina je jednou z podmienok bezproblémového cestovania. V článku uvedieme niekoľko rád, ako vybrať cestovný kufor tak, aby čo najviac vyhovoval Vašim požiadavkám a nárokom

Zobraziť celý text

SpaceRail-vytvorte si horskú dráhu

SpaceRail je špeciálna stavebnica určená ako pre deti, tak dospelých. SpaceRail môžete postaviť buď podľa návodu, alebo podľa seba. Existuje nespočetné množstvo možností, akými môžete SpaceRail postaviť. Stavebnice SpaceRail vás dokáže zabaviť na dlhé hodiny.

Zobraziť celý text

Harmonika (Akordeon)

Info  a výuka hry na harmoniku

Zobraziť celý text

Housle

Husle sú strunový sláčikový nástroj so štyrmi strunami ladenými v čistých kvintách. Majú hlbokú tradíciu v európskej klasickej hudbe, väčšina skladateľov im venovala dôležitú časť svojho diela.

Zobraziť celý text

Trekingové hole

Proč používat trekingové hole.

Zobraziť celý text

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací